Jak znaleźć partnerkę na zbliżające się wesele?

Wesele to szczególna uroczystość, osoby zapraszające nas na nie zwykle wychodzą bowiem z założenia, że będzie ona miała miejsce tylko raz w ich życiu. Już samo otrzymanie zaproszenia jest swego rodzaju wyróżnieniem. Jeśli nie ma poważnych przeciwwskazań, na weselu nie wypada się nie pojawić. Często możemy przy tym usłyszeć, że nie wypada się na nim pojawić bez osoby towarzyszącej. Niestety, w tym momencie zaczynają się poważne problemy.

Jeśli jesteśmy w stałym związku partnerka na wesele nie jest problemem. Jest nią nasza dziewczyna, narzeczona lub żona. Jedynym wyzwaniem przed zbliżającą się uroczystością jest więc znalezienie odpowiedniej kreacji i zadecydowanie o tym, jaki prezent wręczy się nowożeńcom. Jeśli jednak jesteśmy singlami, problem jest poważniejszy. Nie zawsze można wybrać się na wesele samemu w nadziei, że właśnie na tej uroczystości pozna się kogoś wyjątkowego. Na szczęście, w takim przypadku naszym sojusznikiem okazuje się być czas.

Partnerka na wesele nie musi być nam znana od lat, a ponieważ zwykle o zaproszeniu wiemy z pewnym wyprzedzeniem, możemy rozpocząć jej poszukiwania. Pomocne okazują się w tym kontekście portale randkowe, coraz częściej tworzone także z myślą o osobach, które potrzebują kogoś choćby na moment, a nie na całe życie. Na wielu z nich można jasno mówić o naszych oczekiwaniach. Ich sprecyzowanie jest zresztą wyrazem uczciwości wobec potencjalnych partnerów wiedzących, czego się spodziewać. Dlaczego więc nie mówić wprost o tym, że na razie szuka się towarzyszki na wesele, choć przecież zawsze można zmienić jednorazowe wyjście w dłuższą znajomość?

 

Aktualności

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

<<<
Jak znaleźć partnerkę na zbliżające się wesele?
>>>
Gdzie wybrać się na randkę w Toronto?
Kopiowanie treści zabronione